Značky - Murizari

Nabídka se zaměřuje na řadu dámských ručně vyráběných bot, od sandálů přes tenisky a kožené mokasíny až po sofistikované a moderní lodičky. Vzniká tak rozsáhlá a rozmanitá kolekce, avšak jednotná v kvalitě a pečlivém zpracování, ve které jsou kombinovány vlastní linie s výběrem toho nejlepšího od italských výrobců.

Del Carlo je manufaktura na výrobu obuvi, která byla založena ve městě Lucca , v Toskánsku v roce 1997. Obuv značky Del Carlo se charakterizuje jednoduchostí a nejkvalitnějším zpracováním od mistrů řemesla.  Značka ženám nabízí obuv top kvality, kterou mohou nosit pohodlně celý den.

Bottega 23 vznikla v roce 2017 z nápadu dvou sester a vychází z dlouhé rodinné tradice znamenité výroby. Značka je určena ženám s vytříbeným vkusem a nabízí obuv vyrobenou v Itálii, v regionu Marche, podle nejlepší řemeslné tradice. Boty Bottega 23 vynikají/jsou mimořádné svou elegancí se špetkou sofistikované výstřednosti, aniž by se vzdaly pohodlí.

Obuv značka Elena Iachi je vyráběna na území italského regionu Marche.
Řemeslná výroba produktů této značky obsahuje mnoho procesů, z nichž je každý realizován ručně.
Každý produkt vychází z pečlivého designu kombinujícího kvalitu, styl a pohodlí. Počáteční projekt je poté kombinován s materiály: kůže, podpatky, podrážky, doplňky, vše zakoupené od místních dodavatelů pro vytvoření skutečného produktu Made in Italy!

Fiorentini + Baker je vynikajícím příkladem dokonalosti a krásy italské obuvi. Tato značka sídlí na území italského regionu Marche.
Zakladními hodnotami zančky jsou vášeň pro práci, sofistikovanost designu a smysl pro detail.
Boty jsou jedinečné, symbol italského řemeslného umění. Řemeslníci vyrábějící tento produkt přes dvacet let se stávají ústředním bodem tohoto výrobního porcesu.

Co dělá POMME D’OR tak speciální?
3 bratři
40 zaměstnanců
50 jedinečných výrobních procesů
160 různých stylů navržených a ručně vyrobených v itálii od roku 1975
Toto je výroba bot u POMME D’OR!

Značka Roberto Festa byla založena v roce 2008 a poprvé se objevila v Miláně, následoval debut kolekce jaro-léto 2009 v Paříži. Roberto Festa je designér, jehož zkušenosti ho přesahují, s kořeny nachází v poválečném období druhé světové války; tradice předávaná z otců na syny. Již od mladých  měl vždy velkou vášeň pro design: navštěvoval prestižní designové školy a propracoval se portfoliem luxusní obuvi, aby konečně založil vlastní originální řadu. Roberto Festa je kreativita, která vám přináší rafinovanou, výjimečnou a elegantní obuv s jedinečnými liniemi, barvami a materiály. Kvalita je to, co nás pohání: proto nabízíme produkt vyrobený výhradně italskými mistry.

Značka Mara Bini byla založena v roce 1988 v „Riviera del Brenta“ v srdci nejslavnější obuvnické čtvrti Benátska, díky vášni svého majitele vyrábět boty vysoké kvality a elegance. Výroba probíhá výhradně v továrně Mara Bini našimi vlastními řemeslníky s dlouholetými zkušenostmi, pečujícími o prémiové materiály a kůže. Naše boty jsou určeny pro elegantní ženy, které si užívají pocit nošení stylových a pohodlných bot.