Značky - Murizari

Nabídka se zaměřuje na řadu dámských ručně vyráběných bot, od sandálů přes tenisky a kožené mokasíny až po sofistikované a moderní lodičky. Výrobce značky ROY REBEL, se specializuje na recyklaci gumy již 43 let, kdy přetváří šrot z pneumatik. Produkty této značky jsou jedinečné a nenapodobitelné a jsou vyráběné výhradně v Itálii. Obuv značka Elena Iachi je vyráběna na území italského regionu Le Marche.
Řemeslná výroba produktů této značky obsahuje mnoho procesů, z nichž je každý realizován ručně.
Značka je určena ženám s vytříbeným vkusem a nabízí obuv vyrobenou v Itálii, v regionu Marche, podle nejlepší řemeslné tradice. Co dělá POMME D’OR tak speciální?
50 jedinečných výrobních procesů
160 různých stylů navržených a ručně vyrobených v itálii od roku 1975
Toto je výroba bot u POMME D’OR!
Fiorentini + Baker je vynikajícím příkladem dokonalosti a krásy italské obuvi. Boty jsou jedinečné, symbol italského řemeslného umění. Značka „Bervicato“ se zrodila v roce 1982 díky vášni podnikatele Angela Bervicata pro obuv a módní doplňky. Značka Roberto di Paolo nabízí pánskou ručně vyráběnou obuv. Tyto boty prémiové kvality by neměly chybět v botníku žádného gentlemana.

Nabídka se zaměřuje na řadu dámských ručně vyráběných bot, od sandálů přes tenisky a kožené mokasíny až po sofistikované a moderní lodičky. Vzniká tak rozsáhlá a rozmanitá kolekce, avšak jednotná v kvalitě a pečlivém zpracování, ve které jsou kombinovány vlastní linie s výběrem toho nejlepšího od italských výrobců.

Značka „Bervicato“ se zrodila v roce 1982 díky vášni podnikatele Angela Bervicata pro obuv a módní doplňky. Hluboká znalost produktu a jeho konstrukce (od návrhu modelu po střih, od výběru kůže až po švy, od upevnění podešve a svršku po leštění) umožnila společnosti v krátké době vybudovat si dobrou pověst a stát se referenčním bodem v tomto odvětví.

Bottega 23 vznikla v roce 2017 z nápadu dvou sester a vychází z dlouhé rodinné tradice znamenité výroby. Značka je určena ženám s vytříbeným vkusem a nabízí obuv vyrobenou v Itálii, v regionu Marche, podle nejlepší řemeslné tradice. Boty Bottega 23 vynikají/jsou mimořádné svou elegancí se špetkou sofistikované výstřednosti, aniž by se vzdaly pohodlí.

Obuv značka Elena Iachi je vyráběna na území italského regionu Marche.
Řemeslná výroba produktů této značky obsahuje mnoho procesů, z nichž je každý realizován ručně.
Každý produkt vychází z pečlivého designu kombinujícího kvalitu, styl a pohodlí. Počáteční projekt je poté kombinován s materiály: kůže, podpatky, podrážky, doplňky, vše zakoupené od místních dodavatelů pro vytvoření skutečného produktu Made in Italy!

Fiorentini + Baker je vynikajícím příkladem dokonalosti a krásy italské obuvi. Tato značka sídlí na území italského regionu Marche.
Zakladními hodnotami zančky jsou vášeň pro práci, sofistikovanost designu a smysl pro detail.
Boty jsou jedinečné, symbol italského řemeslného umění. Řemeslníci vyrábějící tento produkt přes dvacet let se stávají ústředním bodem tohoto výrobního porcesu.

Co dělá POMME D’OR tak speciální?
3 bratři
40 zaměstnanců
50 jedinečných výrobních procesů
160 různých stylů navržených a ručně vyrobených v itálii od roku 1975
Toto je výroba bot u POMME D’OR!

Značka Roberto di Paolo nabízí pánskou ručně vyráběnou obuv. Celý proces výroby probíhá na území regionu Le Marche.
Tyto boty prémiové kvality by neměly chybět v botníku žádného gentlemana.
Na co si značka Roberto di Paolo obzvláště potrpí? Kvalita provedení a Vaše pohodlí.

Výrobce značky ROY REBEL, se specializuje na recyklaci gumy již 43 let. Přetváří šrot z pneumatik vyráběných společnostmi Michelin, Pirelli, Goodyear, Yokohama, Bridgestone atd. Věří, že recyklace je při ochraně planety zásadní, a proto jsme při výrobě skutečně jedinečného produktu, který se vyznačuje kvalitou, dbali na princip udržitelnosti, efektivitu, design a odolnost našeho materiálu zvaného Cummis®. Jedná se o patentovanou směs, která podporuje rezistentnost produktů.
Produkty této značky jsou jedinečné a nenapodobitelné a jsou vyráběné výhradně v Itálii.

Scroll to Top