O nás - Murizari

MURIZARI Concept Store

Projekt Murizari se zrodil po několikaletém průzkumu tradičního italského obuvnictví a nyní přichází s výběrem výhradně ručně vyrobených produktů, které se vyznačují nadčasovostí, jedinečným zpracováním s důrazem na detaily a použitím materiálů nejvyšší kvality. Multibrandový koncept butiku, typický pro evropské středomořské země, je nově zasazen do mezinárodního kontextu. Výběr výrobců a značek je výsledkem neustálého průzkumu trhu doplněného desítkami let zkušeností na poli módy a designu.
Nabídka se zaměřuje na řadu dámských i pánských ručně vyráběných bot, od sandálů přes tenisky a kožené mokasíny až po sofistikované a moderní lodičky.
Vzniká tak rozsáhlá a rozmanitá kolekce, avšak jednotná v kvalitě a pečlivém zpracování, ve které jsou kombinovány vlastní linie s výběrem toho nejlepšího od italských výrobců. Pečlivé zpracování a důsledné použití materiálů a barev se snoubí v nápaditém designu, v kolekcích, které si hrají s kontrasty, aniž by rezignovaly na eleganci a pohodlí. Široký výběr velikostí doplňuje výjimečnou a ojedinělou nabídku obuvi.
Murizari má původ v oblasti Florencie, tudíž se část výroby nachází přímo v toskánských kopcích.
Další část je vyráběna na územích italských regionů Le Marche a Kampánie, které patří mezi nejznámější oblasti pro výrobu obuvi na světě a nejlépe reprezentují výjimečnost italské módy.
Koncept butiku Murizari má ambice být otevřený a dynamický tak, aby se v jeho stylu odráželo neustálé hledání nových a inovativních řemeslných výrobců.
Do konceptu budou systematicky začleňovány nové linie a výrobky v nesporně vysoké kvalitě, která respektuje řemeslnou filozofii a činí tak Murizari jedinečným.